Papaya Twin City Bratislava

+421 947 911 888

Donáška jedla z Papaya Twin City

V Bratislave si už v roku 2024 môžete objednať pravú vietnamskú a thajskú kuchyňu z Papaya Twin City aj cez naše partnerské donáškové služby Bolt Food a Wolt. Náš názov je PAPAYA - Twin City - podľa toho si nás nájdete v aplikáciách. 

Ponúkame napríklad obľúbené polievky Phở, rezancové špeciality juhovýchodnej Ázie ako Bún Bò Nam Bộ (Juhovietnamské rezance) a iné vietnamské jedlá z Papaya Twin City jedálneho lístka , ako aj vybrané thajské jedlá ako Pad Thai alebo Tom Yum polievku až k dverám.

Nižšie nájdete odkazy na Bolt / Wolt stránky Papaya Twin City.

Zadarmo: Osobný odber v reštaurácii

Samozrejme stále vám radi zabalíme všetko so sebou na OSOBNÝ ODBER v našej reštaurácii Papaya v Twin City - zatelefonujte vopred alebo máte možnosť si objednať priamo u nás a počkať.

Telefonické objednávky na osobný odber a informácie: 0947 911 888

Objednajte si jedlo z Papaya Twin City Bratislava online

Bolt Food

Objednáte cez mobilnú appku BoltFood - food.bolt.eu.  Vyhľadajte nás ako PAPAYA - Twin City. (Pozor, naša sesterská reštaurácia PAPAYA - Staré mesto niektoré jedlá z nášho menu neponúka a naopak.)

Aplikáciu si stiahnete cez Google Play (Android) alebo App Store (Apple iOS)

Google Play (Android) App Store

Wolt

Objednáte cez stránku - Papaya Twin City na Wolt.com.

alebo cez mobilnú appku Wolt, kde si nás vyhľadáte ako PAPAYA - Twin City. (Pozor, naša sesterská reštaurácia PAPAYA - Staré mesto niektoré jedlá z nášho menu neponúka a naopak.)

Aplikáciu si stiahnete cez Google Play (Android) alebo App Store (Apple iOS)

Google Play (Android) App Store