Papaya Twin City Bratislava

+421 947 911 888

Papaya je pre nás symbol domova a sviežosti

Papaya Nivy je druhou prevádzkou obľúbenej rodinnej reštaurácie v Bratislave. Po úspechu našej prvej reštaurácie na Námestí 1. mája, ktorá ponúka originálne vietnamské jedlá v centre mesta už od roku 2013, sme sa na žiadosť našich zákazníkov rozšírili. 

A tak do rodiny Papaya pribudla v roku 2022 moderná reštaurácia v Twin City na Nivách, ktorá ponúka najobľúbenejšie jedlá nielen z vietnamskej, ale aj thajskej kuchyne, ktorú milujeme.

Prečo Papaya?

Tento názov je spomienkou na starootcovskú záhradu s papájovým stromom uprostred a svieži šalát zo zelenej papáje, ktorý robila starká. Učili nás, že čerstvé a zdravé jedlo je nielen pôžitkom, ale aj liekom pre naše telo.

Takže preto u nás varíme uspokojivé a ľahko stráviteľné jedlá, ktoré chutia ako od starkej. Sú plné exotických ingrediencií, ktoré im jednak dodávajú úžasnú chuť a zároveň majú pozitívne účinky aj na ľudské zdravie - či už je to svieži zelený koriander, ostro červené chilli papričky, ázijské huby, štavnatá limetka, aromatická a liečivá bylina perila alebo pikantné korene ďumbier a galangal.