Papaya Twin City Bratislava

+421 947 911 888

Chute juhovýchodnej Ázie

Pre naše vietnamské a thajské špeciality sme vybrali originálne recepty, ktoré hýria farbami a umožňujú šetrné spracovanie. Je pre nás dôležité, aby boli všetky živiny v našich jedlách zachované v čo najvyššej miere.

Ešte viac ľudových jedál z celého Vietnamu

Obľúbené jedlá z celého Vietnamu - Papaya Vietnamese Street Food Bratislava

Okrem obľúbených vietnamských pokrmov ako sú PHO, BUN BO NAM BO a jarné či letné závitky, ktoré poznáte už z prvej bratislavskej Papaye, tu nájdete viaceré typické jedlá zo stredovietnamských turistických miest Hoi An a Da Nang.

Takže v novej reštaurácii PAPAYA v prízemí Twin City Tower na Nivách si budete môcť pochutnať na našich ľudových špecialitách ako BANH MI (vietnamské bagety), BANH BAO (slané plnené buchty), BANH XEO (slané plnené palacinky), občas aj BANH LA HAP (nad parou varené ryžové koláče balené v banánovom liste).

Ľudové jedlá zo stredného Vietnamu - Banh Mi, Banh Bao, Banh Xeo, Banh La Hap - Papaya Twin City Bratislava

Pridali sme najobľúbenejšie thajské jedlá

Keďže spolu s mnohými našimi zákazníkmi máme radi z kuchyne juhovýchodnej Ázie aj thajskú, tak sme reagovali na početné dopyty a pripravili sme menu inšpirované najobľúbenejšími jedlami thajskej kuchyne.

Sú medzi nimi TOM YUM (polievka s krevetami a exotickými koreniami), PAD THAI (rezance so zeleninou a mäsom/tofu v špeciálnej arašídovej omáčke), Papaya šalát alebo šalát z manga.

Obľúbené thajské jedlá Tom Yum, Pad Thai a Son Tam šalát zo zelenej papáje - Papaya Twin City Bratislava

U nás alebo s donáškou Wolt, Bolt

Tieto a ďalšie jedlá z vašej novej obľúbenej reštaurácie si môžete vychutnať priamo v našej prevádzke, ktorá má aj príjemnú terasu s výhľadom do parčíka v Twin City (medzi blokmi A/B), alebo si svoje jedlo vziať so sebou po telefonickej objednávke, prípadne nechať doniesť priamo k vašim dverám cez Wolt alebo Bolt a Bistro.sk donáškové služby.